AnaSayfaHakkımızdaFotoğraflarÖzgeçmişİletişim
ANİMALİST VETERİNER KLİNİĞİ
ATAŞEHİR
Hakkımızda

1-AŞILAMA: KLİNİĞİMİZE GELEN DOSTLARIMIZIN YAŞLARI,YAŞADIKLARI ÇEVRELERİ VE GENEL SAĞLIK DURUMLARI GÖZ ÖNÜNE ALINARAK BİREYSEL AŞILAMA PROGRAMLARI OLUŞTURULUR..HER AŞILAMA ÖNCESİNDE GENEL SAĞLIK MUAYENESİ YAPILIR VE UYGUNSA AŞILAMASI YAPILIR(BUNUN İÇİN MUAYENE ÜCRETİ ALINMAZ)...

2-HASTA TAKİBİ : DOSTLARIMIZLA KLİNİĞİMİZE GELDİĞİNİZDE BİLGİSAYARIMIZDA ONLARA AİT DOSYA AÇILIR. DÜZENLİ TUTULAN BÜYÜME TAKİBİ İLE SAĞLIKLI GELİŞİMİ TAKİP EDİLMİŞ OLUR.AŞILAMA VE PARAZİTER UYGULAMALARIN TEKRAR ZAMANLARINDA CEP TELEFONUNUZA BİLGİ MESAJI ÇEKİLİR...

3-MUAYENE VE TEDAVİ : HASTALIKLARIN TEŞHİSİNDE TECRÜBE VE DENEYİMİMİZİ KULLANARAK MEVCUT HASTALIĞIN EN KISA SÜRE VE EKONOMİK YOLDAN TEDAVİSİNİ SAĞLIYACAK TEDAVİ PROTOKOLUNU OLUŞTURMAK GAYRETİNDEYİZ.GEREKTİĞİNDE KONUSUNDA UZMAN DR. VET HEK.LER İLE KONSULTASYON YAPARAK HER ALANDA TAM TEDAVİ SAĞLAYABİLMEKTEYİZ. YATAR HASTA BÖLÜMÜMÜZ MEVCUTTUR.

4-LABORATUAR  : HASTALIKLARIN TEŞHİSİNE YÖNELİK GEREKLİ GÖRÜLEN KAN,İDRAR VE GAİTA ÖRNEKLERİ VETERİNER KLİNİK LABARATUAR HİZMETİ VEREN MERKEZLERDE YAPILMAKTADIR.

5-RÖNTGEN : KLİNİĞİMZDE 60 MA GÜCÜNDE RÇNTGEN CİHAZIMIZ İLE ORTOPEDİ VE DAHİLİYE İÇİN GEREKLİ GÖRÜNTÜLEME İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

6-EVDE AŞILAMA : DOSTUMUZU BİZE ULAŞTIRMAKTA ZORLUK ÇEKİYORSANIZ, KENDİ ORTAMINDA TEDAVİ VE AŞILAMA HİZMETİMİZ VARDIR.

7-PET ÜRÜNLERİ : GEREK KEDİNİZ GEREKSE KÖPEĞİNİZİN BESLENMESİ,GELİŞİMİ VE EĞLECELİ ZAMAN GEÇİREBİLMESİ İLE İLGİLİ GEREKSİNİMLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ PETSHOP KISMINIZ BULUNMAKTADIR. BULABİLECEĞİNİZ MARKALAR ARASINDA HILLS,PROPLAN,EUKANUBA,ROYAL CANIN,NUTRA,KARLIE,FLEXI, V.S VARDIR.

8-PET KUAFÖR : EVCİL DOSTUNUZUNDA HEM KENDİ HEMDE SİZİN SAĞLIĞINIZ İÇİN DÜZENLİ TÜY BAKIMINA İHTİYACI VARDIR. BU İHİTYACI KARŞILAMAK AMACIYLA EN KALİTELİ VE STERİL MALZEMELERLE KUAFÖR HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

9-BİLGİLENDİRME : EVCİL HAYVAN EDİNMEDEN ÖNCE YA DA EDİNDİKTEN SONRA SADECE SAĞLIK DEĞİL HER TÜRLÜ KONUDA VETERİNER HEKİMİMİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

10-SOKAK HAYVANLARI : SAHİPLENDİĞİNİZ YA DA SOKAĞINIZDA BESLEDİĞİNİZ SAHİPSİZ HAYVANLAR İÇİN YAPTIRACAĞINIZ TEDAVİ VE UYGULAMALARDA KLİNİĞİMİZ DAHİLİNDE %50 İNİDİRİM HAKKINA SAHİPSİNİZ.

11-SAHİPLENDİRME :EVE UYUM SAĞLAYABİLECEK YETİŞKİN YA DA YAVRU KEDİLER İLE SAHİPSİZ YAVRU KÖPEKLER İÇİN İNTERNET SİTEMİZ VE KLİNİĞİMİZ ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME YAPILMAKTADIR.

AnaSayfaHakkımızdaFotoğraflarÖzgeçmişİletişim